Architekt, Projektant, Biuro Projektowe , Biuro architektoniczne Wieliczka

Nasze studio projektowe  zajmuje się planowaniem mieszkań. Główny projektant, wykorzystując swoją rozległą wiedzę w projektowaniu mieszkań, rezydencji i obiektów wypoczynkowych w różnych zakątkach Polski, równocześnie poszerzał swoje kompetencje jako urzędnik publiczny. Nasza ekipa składa się z doświadczonych architektów i projektantów, którzy oferują kompleksowe usługi projektowania różnych rodzajów mieszkań, obejmujące tradycyjne mieszkania, mieszkania w stylu „stodoła”, mieszkania w układzie bliźniaczym oraz kompleksy budynków mieszkalnych, spełniając zróżnicowane oczekiwania naszych klientów.

Projektowanie tradycyjnych rezydencji:

Nasze usługi obejmują tworzenie planów tradycyjnych mieszkań, dostosowanych do indywidualnych potrzeb i gustów klientów. Zwracamy uwagę, aby każdy projekt był zgodny z najnowszymi kierunkami w architekturze, jednocześnie szanując lokalne tradycje i styl.

Mieszkanie w stylu „stodoła”:

Dla osób poszukujących nietypowych rozwiązań, nasze studio architektoniczne jest gotowe opracować koncepcję mieszkania w stylu „stodoła”. Nasze projekty łączą funkcjonalność z unikalnym designem, tworząc przytulne i nowoczesne przestrzenie, wyróżniające się spośród innych mieszkań.

Mieszkania w układzie bliźniaczym:

Projektowane przez nas bliźniaki to doskonałe rozwiązanie dla rodzin i osób ceniących prywatność. Proponujemy innowacyjne i ergonomiczne projekty, efektywnie wykorzystujące przestrzeń, jednocześnie zapewniające prywatność każdemu mieszkańcowi. Nasze bliźniaki to świetna opcja zarówno dla rodzin, jak i dla inwestorów poszukujących atrakcyjnych ofert.

Kompleksowe koncepcje budynków mieszkalnych:

Dla inwestorów szukających kompleksowych rozwiązań proponujemy opracowywanie planów osiedli mieszkalnych. Zachęcamy również deweloperów do współpracy. Nasze studio architektoniczne skupia się nie tylko na estetyce, ale także na optymalnym wykorzystaniu przestrzeni, zrównoważonych rozwiązaniach architektonicznych oraz efektywności kosztowej.

Projektant z zamiłowania:

Jako studio z siedzibą w Mszanie Dolnej obsługujemy klientów z Myślenic, Limanowej, Rabki Zdrój, Dobczyc, Wieliczki, Nowego Targu oraz Nowego Sącza. Nasze podejście do projektowania opiera się na pasji do architektury, kreatywności oraz zrozumieniu indywidualnych potrzeb klienta.

Zachęcamy do zapoznania się z naszym portfoliem, aby zobaczyć różnorodność naszych projektów. Jeśli poszukujesz doświadczonego partnera do projektowania mieszkań, skontaktuj się z nami. Jesteśmy gotowi podjąć się wyzwania i stworzyć dla Ciebie unikalną przestrzeń, spełniającą wszystkie Twoje oczekiwania.

Architekt Mszana Dolna Architekt Myślenice Architekt Limanowa Architekt Rabka Zdroj Architekt Dobczyce Architekt Wieliczka Architekt Nowy Sącz Architekt Nowy Targ

Nasza lokalizacja

Adres

Zadzwoń

Telefon

SUBSKRYBUJ NAS!

i odbierz już dziś swój prezent 🎁

Zapisz się do naszego newslettera, aby być na bierząco z naszymi nowymi wpisami, promocjami oraz odbierz przy okazji prezent w postaci darmowego wzoru zgłoszenia budynku gospodarczego do 35,00m2 wraz z przykładowymi rysunkami.

To nie spam! Przeczytaj naszą politykę prywatności żeby dowiedzieć się więcej.