Projektowanie budynków usługowych, gospodarczych, przemysłowych, magazynowych

Nasi architekci i projektanci to zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy podejdą z pasją do każdego zadania. Działamy w oparciu o nowoczesne podejście do projektowania za pomogą technologii 3d, uwzględniając zarówno funkcjonalność, estetykę, jak i zrównoważone rozwiązania. Nasze biuro architektoniczne w Mszanie Dolnej posiada zaplecze do wykonania uzgodnień sanitarnych, uzgodnień z zakresu ochrony przeciwpożarowej oraz BHP, które niezbędne są przy projektowaniu tego typu obiektów. 

Projektowanie budynków usługowych, gospodarczych, przemysłowych i magazynowych to obszar naszej specjalizacji. Realizujemy projekty dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta, z uwzględnieniem obowiązujących norm i standardów. Nasze biuro projektowe z Mszany Dolnej gwarantuje kompleksową obsługę, obejmującą wszystkie etapy procesu projektowego – od koncepcji, poprzez projekt wykonawczy, po uzyskanie niezbędnych pozwoleń.

Uzyskujemy pozwolenia na budowę dla takich obiektów jak

– magazyny, hale przemysłowe,

– budynki gospodarcze oraz budynki inwentarskie,

– budynki usługowe oraz użyteczności publicznej,

– obiekty infrastruktury takie jak mury oporowe, niwelacje terenu, skarpowania, drogi

Projektowanie budynków usługowych Mszana Dolna Projektowanie budynków usługowych Myślenice Projektowanie budynków usługowych Limanowa Projektowanie budynków usługowych Rabka Zdrój Projektowanie budynków usługowych Dobczyce Projektowanie budynków usługowych Wieliczka Projektowanie budynków usługowych Nowy Sącz Projektowanie budynków usługowych Nowy Targ

Nasza lokalizacja

Adres

Zadzwoń

Telefon

SUBSKRYBUJ NAS!

i odbierz już dziś swój prezent 🎁

Zapisz się do naszego newslettera, aby być na bierząco z naszymi nowymi wpisami, promocjami oraz odbierz przy okazji prezent w postaci darmowego wzoru zgłoszenia budynku gospodarczego do 35,00m2 wraz z przykładowymi rysunkami.

To nie spam! Przeczytaj naszą politykę prywatności żeby dowiedzieć się więcej.